Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox

Šoker řady GO

Šokové zchlazovače a zmrazovače série "GO" patří k tomu nejlepšímu, co můžete pořídit v kategorii šokerů pro standardní použití v segmentu veřejného stravování.

Oproti ostatním výrobcům Friulinox nabízí u většiny modelů dvě provedení. Provedení, kde si zvolíte buď zchlazovací nebo zmrazovací cyklus nebo variantu, která má "pouze" zchlazovací funkci. Má to své logické opodstatnění, protože mnoho provozů pouze šokově zchlazuje a nepotřebuje platit za funkci, kterou nepotřebují.

Řídící jednotka série GO se ovládá velmi jednoduše. Zvolíte si zchlazování nebo zmrazování a stisknete start. Zařízení samo rozpozná, zda jste použili teplotní vpichovou sondu či nikoli a podle toho automaticky uzpůsobí proces odebírání teploty z potraviny. 

V případě, že jste vpichovou sondu nepoužili, přepne se zařízení do režimu časového HACCP programu.

Pokud jste vpichovou sondu použili, zařízení se samo automaticky přepne do režimu, který řídí konkrétní naměřená teplota v jádře pokrmu.

Po dokončení procesu zchlazování nebo zmrazování se šoker automaticky přepne do režimu konzervace, tzn. do režimu chladničky nebo mrazničky, dle toho, jaký cyklus předcházel. Tato funkcionalita je v praxi hojně využívána. Obsluha šokeru naplní šoker poslední vsázkou, uvede zařízení do činnosti a odejde domů.

Ráno, po příchodu do práce jsou pokrmy zchlazeny či zmrazeny. Šoker přes noc fungoval jako chladnička nebo mraznička a potraviny jsou připraveny k dalšímu použití.

Nová funkce PŘEDCHLAZENÍ výrazně zlepšuje výkon zařízení a zkracuje dobu cyklů.

Mimo to je možné každý právě ukončený cyklus uložit do paměti zařízení. Při opětovném zchlazování nebo zmrazování identického produktu nemusíme již používat sondu, nýbrž využijete uložený program a potraviny budou zchlazeny či zmrazeny přesně identickým způsobem.

Zmrazovací verze jsou navíc vybaveny teplotní vpichovou sondou s vyhříváním, kterou je možné zapínat pouze v případě, kdy je to skutečně třeba. Zařízení splňuje všechny požadavky na nízkou spotřebu energie a zabraňuje jejímu zbytečnému plýtvání. Šokery řady GO jsou uzpůsobeny pro použití sterilizačního zařízení. 

Z důvodu rostoucích požadavků trhu na kompaktní, ale plně profesionální šoker, vyvinul Friulinox řadu zchlazovačů a zmrazovačů CHILLY. Jednoduché ovládání, plnohodnotné funkce, vysoký zchlazovací (zmrazovací) výkon při nízké spotřebě elektrické energie, automatické konzervační funkce po ukončení předcházejícího cyklu společně s vysokou spolehlivostí předurčují Friulinox – CHILLY jako všestranného pomocníka nejenom pro každou restauraci, ale i pro mnohé domácnosti.

Zákazníci z menších restaurací si oblíbili i šokery, které lze zasunout pod pracovní stůl, případně šokery, které mají výšku pracovní plochy 850 mm a lze je zakomponovat do pracovní linky jako stůl.

Šokery Friulinox řady GO mají zabudovanou kondenzační jednotku a jsou k dispozici v širokém sortimentu. Počet zásuvů pro gastronádoby GN 1/1 jednotlivých modelů v počtu 3, 5, 8, 12, 16 a 24 předurčuje tyto šokery nejen do jakékoli restaurační či hotelové kuchyně, ale i do provozů hromadného stravování.

Lidé, kteří kupují výše uvedené zařízení, kupují i tato:

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: gastronoxsro@gmail.com
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.