Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox

O nás

Naši společnost GASTRONOX s.r.o. jsme se rozhodli založit po “srážce” se Zrací a sušící skříní italské společnosti Friulinox, která bravurně ovládá umění zrání i sušení masa, uzenin a sýrů. Jak ke srážce došlo? Karel Svoboda se se Zrací a sušící skříní Friulinox setkal při své předchozí pracovní etapě, během které se mimo jiné seznámil i s řezníkem Jindrou Uhlířem z Jaroměře. Jejich nadšení, elán a touha přivést proces zrání masa k dokonalosti je svedla k těsné spolupráci při hledání a tvorbě nových zracích a sušících programů pro Zrací a sušící skříň zohledňujících české podmínky. Postupně se jim začalo dařit šířit nejen slávu vyzrálého masa mezi zákazníky-spotřebiteli-konzumenty, ale i slávu Zrací a sušící skříně mezi profesně příbuznými řezníky, kuchaři, restauratéry, farmáři aj. O nákup Zrací skříně začal být zájem a tak přišla nabídka k obchodnímu partnerství od výrobce, společností Friulinox. Nešlo odmítnout. Získali jsme certifikát pro obchodování s produkty této značky, a především se Zrací a sušící skříní určené pro zrání masa, sušení masa a fermentovaných uzenin a zrání sýrů. Splnil se nám tak cíl, který jsme si řekli na začátku našeho podnikání: Šířit slávu a přednosti vyzrálého masa ze Zrací a sušící skříně v ČR. A to nejen mezi spotřebiteli - zákazníky, ale i mezi profesionály v potravinářském průmyslu - řezníky, farmáři, kuchaři, majiteli restaurací, neboť Zrací skříň jim může pomoci posunout jejich služby zase o kus výš a navíc jim přinese úspory v procesu přípravy pokrmů, o ekonomických přínosech ani nemluvě.

Protože společnost Friulinox je výrobcem nejen unikátní Zrací a sušící skříně, ale i spousty dalších špičkových výrobků pro profesionální vybavení gastro provozů a zpracovatelů potravin, zahrnuje naše nabídka vše, co společnost Friulinox uvádí na trh - multifunkčí chytré zařízení nové generace pro úpravu a uchovávání potravin s názvem HiCHEF, Zrací a sušící skříň, šokery /zchlazovače, zmrazovače/, rozmrazovače, chladící a mrazící skříně, stoly, podestavby, multifunkční zařízení a konvektomaty.

O Friulinox

Italská společnost Friulinox se od roku 1972 specializuje na výrobu profesionálních chladících a mrazících zařízení s vysokou přidanou hodnotou, prioritně pro segment gastronomie a potravinářského průmyslu. Je členem mezinárodní skupiny ALI Group a v současné době vyrábí a dodává své výrobky a zařízení do více než 90 zemí světa.

Produktové portfolio společnosti Friulinox nabízí širokou paletu špičkových chladících a mrazících zařízení určených pro restaurační a hotelové provozy, centrální kuchyně a vývařovny, velké potravinářské provozy, speciální chladící zařízení pro pekaře a cukráře včetně zařízení pro řízené zrání těsta, zrání a sušení masa a jiných produktů, skříně na prezentaci pralinek apod. Každý produkt či zařízení Friulinox nabízí kromě inovativního pojetí i maximální ekonomickou úsporu elektrické energie s minimálním dopadem na životní prostředí.    

 

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: svoboda@gastronox.cz
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: zivec@gastronox.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.