Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox

Booster

Booster - šokové zchlazování z +90°C na +3°C za 90 minut, šokové zmrazování z +90°C na -18°C za 240 minut + funkce řízené rozmrazování!

BOOSTER zn. Friulinox mají zabudovanou kondenzační jednotku a jsou k dispozici v širokém sortimentu. Jednotlivé modely jsou dimenzovány pro umístění gastronádob nebo roštů GN 1/1 nebo pekařských plechů EN 1. Počet zásuvů je 5, 8, 12, 16 a 12 zásuvů na GN 2/1, tedy 24 plechů GN 1/1. K dispozici je i provedení s prosklenými dveřmi a rovněž provedení bez agregátu s možností připojení na centrální chlazení.

Friulinox na základě dlouholeté spolupráce s respektovanými univerzitami a výzkumnými centry a na základě mnoha studií uvedl na trh zařízení - BOOSTER, které dokáže dle požadavků HACCP správně zchladit, zmrazit a rozmrazit potravinu tak, aby byla k dispozici zákazníkům vždy v původní kvalitě a konzistenci.

Kromě volby funkce (šokové zchlazování, zmrazování a řízené rozmrazování) mohou uživatelé také spravovat a nastavovat všechny parametry, jako je teplota, rychlost ventilátoru nebo vlhkost.

Nový 5" dotykový ovládací panel v českém jazyce umožňuje výběr procesů jednoduchým dotykem a díky vysvětlujícím fotografiím je snadné najít produkt, který si přejete připravit. Nebo můžete využít znalostí našich mezinárodních kuchařů a vyzkoušet jeden z více než 350 předem připravených postupů, které můžete v případě potřeby upravit a uložit.

Kontinuální cyklus umožňuje využít maximálním výkon zařízení s možností vložit časovač pro každý zásuv. Tímto způsobem snadno docílíte, že každá potravina bude zchlazena správně. Na konec cyklu nastaveném a spuštěném v každém zásuvu samostatně vás Booster zvukově upozorní.

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE: KAREL SVOBODA, OBCHODNÍ ŘEDITEL
MOBIL: 777 99 11 66, nebo piště na svoboda@gastronox.cz, nebo pošlete dotaz přes níže uvedený kontaktní formulář

Lidé, kteří kupují výše uvedené zařízení, kupují i tato:

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: svoboda@gastronox.cz
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: zivec@gastronox.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.