Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox

HICHEF HC23

Multifunkční stroj HiChef je nový a velmi výkonný partner pro vaši práci v kuchyni. Umí zchlazovat, šokově zmrazovat, pozvolna rozmrazovat, nízkoteplotně vařit, řídit zrání těsta - kynutí, dlouhodobě udržovat jídla-potraviny při výdejní teplotě a hravě zvládne proces sušení, tavení čokolády a výrobu jogurtů. Všechny tyto úkony a procesy HiChefu zvládnete zadávat uživatelsky snadno a velmi operativně díky intuitivnímu ovládání, které je na velmi přehledném displeji v českém jazyce. Můžete tak ve svém provozu nejen lépe optimalizovat pracovní procesy přípravy jídla, které ve velmi krátké době přinesou ekonomické úspory, navíc přitom ještě můžete díky HiChefu garantovat i stále vysokou úroveň připravovaného jídla. Díky schopnostem HiChefu a jeho funkční univerzalitě se můžete mnohem více a klidněji soustředit na provedení a chuť požadovanou receptem.

Multifunkční HiChef je prostě nejlepší a nejmodernější odpovědí na stále se zvyšující a dynamicky se rozvíjející požadavky zákazníků na vysokou úroveň připravovaných jídel při zachování maximální kvality surovin.

HiChef používá technologii chlazení s nuceným prouděním vzduchu, aby využil princip dynamického přenosu teploty z jádra jídla na vnější povrch. Tento postup umožňuje rovnoměrné zchlazení a zmrazení, ale i rozmrazování, protože povrch potraviny přijímá teplotu z jádra a při rozmrazování nepřesáhne + 10 ° C.

Vysokotlaké zmrazování vám umožní nakupovat výrobky v jejich nejlepším stavu, pokud jde o čerstvost, zrání a dostupnost na trhu, a zachovat jim všechny jejich vlastnosti.

Výhody, které vám přináší HiChef:

  • Úsporu nákladů na potraviny až 30 %.
  • Konzistentní kvalitu připravovaných potravin a jídel po celý rok.
  • Kvalitnější plánování práce.
  • Záruku 2 roky

NEPŘEHLÉDNĚTE NAŠI KONKURENČNÍ VÝHODU, KTEROU V ČR UMÍME DÍKY NAŠIM DLOUHODOBÝM ZKUŠENOSTEM NABÍDNOUT POUZE MY:

V případě zakoupení HiChefu vám při jeho instalaci poskytneme neocenitelné praktické informace-know how pro optimální využití HiChef ve vašem provozu, které jsme získali během naší praxe nejen od výrobce, ale především od našich zákazníků.

Technické detaily

Rozmrazování (+3°C) 55 Kg
Zmrazování (-18°C) 36 Kg
23 zásuvů
7'' dotykový displej
790 x 850 x 1950 mm

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: gastronoxsro@gmail.com
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.