Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox
Zrací skříň a sušící skříň zn. Friulinox

Zrací skříň a sušící skříň zn. Friulinox

Získejte konkurenční výhodu, zvyšte své obraty tím, že do své nabídky zařadíte nový produkt - vyzrálé maso, vyzrálé fermentované uzeniny nebo sýry ze zrací skříně italské zn. Friulinox

Když si u nás objednáte zrací a sušící skříň do 30. 9. 2020, ušetříte 38 036 Kč a ještě od nás dostanete dva bonusy v celkové hodnotě 29 664 Kč v podobě příslušenství a seznamu vyzkoušených programů jak zrát maso, který Vám předáme při uvedení zrací skříně u Vás do provozu. Celkem tak ušetříte 67 700 Kč bez DPH. Více o naší cenové nabídce se dočtete níže.

Chytrá zrací a sušící skříň zn. Friulinox nabízí oproti jiným obdobným zařízením na domácím trhu technologicky a uživatelsky nejvyzrálejší řešení zrání masa, sušení fermentovaných uzenin, zrání sýrů, sušení hub, sušení ovoce a sušení bylinek. To vše prostřednictvím unikátní technologie italského výrobce chladících zařízení do gastro provozů Friulinox, vytvořené na základě konkrétních poznatků a požadavků řezníků, farmářů a ostatních zpracovatelů masa a mléčných výrobků z jejich praxe, a to při dosažení maximálních úspor provozních nákladů.

Proč zrát hovězí maso

Vyzrálé maso ze zrací a sušící skříně je nejvyšší úroveň kvality zrání masa. A to co do křehkosti, chuti a vůně a ještě s minimálními ztrátami na váze. Zrací skříň zkracuje potřebnou dobu na vyzrání. Při zachování vysoké kvality masa je správně vyzrálé maso ve zrací skříni dosažitelné UŽ za dobu 12 dnů.

 

Ekonomické důvody proč zrát hovězí maso

Příklad výpočtu: 20 kg pečeného hovězího masa v kupní ceně 9 Eur / kg = 180 Eur

                                                              Suché zrání          Mokré zrání /vakuováním/

Ztráta váhy                                          15 %                      0 %

Získané množství pro prodej           17 kg                    20 kg

Prodejní cena kg                                45 Eur                   27 Eur

Hrubý obrat                                         765 Eur                540 Eur

 

Dalších několik ekonomických důvodů, proč zrát maso např. pro kulinární úpravu

Časové a následné ekonomické úspory dosáhnete díky vyzrálému masu ze zrací skříně při jeho kulinární úpravě, neboť všechny partie masa vyzrálé ve zrací skříni potřebují na kulinární úpravu až o 50 % kratší čas. Například čas potřebný na přípravu guláše z vyzrálého masa se zkrátí ze dvou a půl hodiny na padesát minut. Stejné je to při úpravách pečením, dušením, vařením. Vyzráním jakékoliv partie zvířete připravíte dokonalou surovinu pro kuchyňské zpracování.

 

Jak zrací skříň funguje, jak pracuje

Zrací skříň je vybavena programy, které je možné upravovat dle vlastních potřeb a ukládat je do paměti zařízení. Jednotlivé programy se skládají z několika fází (dehydratace, sušení, recirkulace vzduchu a uchování). Fáze jsou různé podle způsobu využití - zrání masa, sušení uzenin, zrání sýrů, nebo výroby jogurtů.

Naše zákaznická podpora

Prodejem skříně naše spolupráce se zákazníkem teprve začíná. Zákazníkovi skříň zapojíme a nastavíme parametry. Předáme programy pro jednotlivé činnosti a naučíme zákazníka se skříní pracovat. Nejlepší variantou je pokud má klient připravenou ½ JUT skotu. Společně bouráme a poté vkládáme do skříně podle představ klienta. V takovém případě vkládáme kolem 95 kg jednotlivých šálů. Bourání a úprava masa pro zrání je poněkud odlišná od KÚ. Důležité je nepořezané povrchové krytí. Od něj jsou závislé ztráty a rychlost zrání.

HACCP má skříň ošetřený 

Zrací a sušící skříně je možné připojit do systému monitoringu dat v rámci HACCP.

Podrobné technické parametry zrací skříně najdete zde.

 

Cena zrací skříně

Základní ceníková cena zrací skříně bez základního příslušenství je 187 200 Kč bez DPH. Pozor, jedná se o ceníkovou cenu z roku 2019, kterou držíme i díky tomu, že plánované zvýšení ceny zrací skříně pro rok 2020 o 5 % bylo odloženo na 1. 1. 2021

My Vám ale nyní na základě dohody s naším italským partnerem, společností Friulinox, můžeme dát z této ceníkové ceny slevu maximálně 15 %, což je 28 080 Kč bez DPH. Po této slevě se dostáváte na cenu 159 120 Kč bez DPH

To ale není vše. Protože vnímáme složitost současné situace způsobenou COVIDEM-19, rozhodli jsme se Vám z naší obchodní marže věnovat ještě slevu 5 %, což je 7 956 Kč bez DPH. Rázem se dostáváte na cenu 151 164 Kč bez DPH.

K tomu jsme s naším dopravcem pro Vás domluvili slevu 2 000 Kč bez DPH.

Celková konečná cena je 149 164 Kč bez DPH. Ušetříte 38 036 Kč bez DPH.

Není to špatné, co říkáte? My jdeme ale ještě dál - blíž k Vám a po dohodě s výrobcem Friulinox Vám k zakoupené zrací skříni dáme ZDARMA ještě toto příslušenství:

  • 3 páry vodících nerezových lišt

  • 2 nerezové rošty GN2/1

  • 2 nerezové nosníky 

v celkové hodnotě 14 664 Kč bez DPH.

Od nás pak ještě k nákupu zrací skříně dostanete bonus v hodnotě 15 000 Kč.

Bonus v podobě seznamu vyzkoušených programů jak zrát maso standardně prodáváme za 15 000 Kč bez DPH, protože jsou v něm zúročeny mnohaleté zkušenosti z praxe, kdy jsme metodou pokus omyl, dospěli k výsledkům ideálních hodnot nastavení programů zrací skříně pro různé typy zrání.

Stálo nás to stovky hodin času a desítky tisíc na znehodnoceném mase a  uzeninách. Tyto peníze jsme utratili za Vás, Vy je ušetříte, protože nebudete muset ztrácet čas a peníze experimentováním jako my. Seznam s předvolbami jednotlivých programů včetně dalšího know-how Vám předáme osobně při uvedení zrací skříně u Vás do provozu. Tento bonus umíme nabídnout v České republice pouze my, protože žádný jiný prodejce zracích skříní v naší zemi se do takové hloubky a ve spolupráci s aktivními řezníky zráním masa ve zrací skříni neponořil. 

Rekapitulace finální ceny zrací skříně, za kterou ji u nás nakoupíte a cen bonusů, které Vám k nákupu přidáme:

Ceníková cena: 187 200 Kč bez DPH

Cena po slevě výrobce mínus 15 %: 159 120 Kč bez DPH - UŠETŘÍTE 28 080 Kč bez DPH

Cena po slevě od nás mínus 5 %: 151 164 Kč bez DPH - UŠETŘÍTE 7 956 Kč bez DPH

Cena po slevě mínus 2 000 Kč bez DPH od nás za dopravu: 149 164 Kč

Finální cena, kterou zaplatíte: 149 164 Kč bez DPH - UŠETŘÍTE 38 036 Kč bez DPH

 

Dále k nákupu zrací skříně od nás dostanete ZDARMA:

Příslušenství v hodnotě 14 664 Kč bez DPH + seznam programů v hodnotě 15 000 Kč bez DPH.

CELKEM UŠETŘÍTE: 38 036 + 14 664 + 15 000 = 67 700 Kč bez DPH, pokud si u nás objednáte zrací skříň do 30. 9. 2020.

NEZAPOMEŇTE, že nakupujete za ceny z roku 2019 a od 1. 1. 2021 se bude zdražovat o 5 %. Šance nákupu zrací skříně za výše uvedené ceny už nebude opakovat. Proto s objednávkou příliš neváhejte.

 

Možnost nákupu zrací skříně na splátky 

Zrací skříň Friulinox u nás můžete nakoupit i na splátky. Více info najdete zde.

Možnost získání dotace na nákup zrací skříně 

Na nákup zrací skříně můžete požádat o dotaci, neboť se jedná o nákup technologie, která Vám umožní uvést na trh nový produkt - vyzrálé maso. Více informací poskytneme po e-mailu. Pište na svoboda@gastronox.cz

 

PRO VÍCE INFORMACÍ TÝKAJÍCÍCH SE NÁKUPU ZRACÍ SKŘÍNĚ VOLEJTE: 

Karla Svobodu: tel.: 777 99 11 66, nebo piště na svoboda@gastronox.cz, nebo pošlete dotaz přes níže uvedený kontaktní formulář.

 

 

Lidé, kteří kupují výše uvedené zařízení, kupují i tato:

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: svoboda@gastronox.cz
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: hamadak@gastronox.cz
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: zivec@gastronox.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.