Nákup všech zařízení, která zde nabízíme, můžete financovat výhodným úvěrem. Více info zde.
Dodavatel zrací, mrazící, chladící, pečící
a chytré multifunkční gastro techniky
Poptávky a objednávky:
Karel Svoboda, obchodní ředitel
Mobil: 777 99 11 66
Facebook Gastronox

Datalogger TESTO pro měření teploty a vlhkosti TESTO 174 H sada

Chraňte své zásoby masa a dalších potravin ve vašich chladících zařízeních a předejděte jejich zkáze např. z důvodu výpadku el. energie či jističe. Buďte o teplotě a relativní vlhkosti v chladícím zařízení informováni 24 hodin denně na telefonu, tabletu či počítači.  

Datalogger teploty a vlhkosti vzduchu Testo 174 H je Váš malý a praktický, avšak rovněž spolehlivý, partner pro sledování teplotních podmínek v chladících technologiích . Vhodný pro chladící a mrazící zařízení, prodejní pulty, pracovní prostory. Zajišťování kvality potravin a dodržování předpisů HACCP v gastronomii.

Výstupy naměřených hodnot jsou v podobě grafu nebo tabulky. 

Výhoda sady: součástí dodávky je USB rozhraní pro přenos dat do počítače

PROČ POUŽÍVAT TESTO

Sledování a ukládání dat o teplotě a vlhkosti a teplotě je pro Váš provoz velmi důležité. Nejenže chráníte svoji výrobu a tedy své finanční prostředky a kvalitu výroby, ale máte potřebná data pro HACCP a všechny kontrolní orgány.

Pro zajištění trvanlivosti a dodržování zákonných hygienických standardů, musí být potraviny skladovány a zpracovávány za konstantních, bezvadných, teplotních podmínek. 

Firma Testo nově pojala sledování teploty a vlhkosti a automatizovaný monitoring měřených dat rozhodujícím způsobem zjednodušila. Se systémem WiFi záznamníků dat TESTO Saveris 2 máte všechny důležité podmínky v chladicích a mrazicích prostorech, chladicích jednotkách a při přepravě jídel pod kontrolou. Jednoduše, kdykoliv a kdekoliv.

Vše funguje bez drátů. Potřebujete pouze dostupnou WIFI. Od každého záznamníku přímo na Váš účet na cloudu TESTO a z něho do Vašeho PC, tabletu, telefonu viz obrázek. Kontrolovat a reagovat tedy můžete kdykoliv a odkudkoliv. A k tomu varovné SMS pokud naměřené hodnoty překročí Vámi nastavené krizové body.

Kromě toho získává na významu automatizovaný tok dat, který eliminuje nejenom možné zdroje chyb při měření, protokolování, předávání a vyhodnocování, ale i v závažných případech podstatně zjednodušuje zpětnou dohledatelnost.

Technické detaily

Paměť pro 16 000 naměřených hodnot teploty a vlhkosti
Spolehlivé měření díky dlouhodobě stabilnímu vlhkostnímu senzoru
Snadné vyhodnocení dat na počítači pomocí vhodného softwaru (jsou nabízeny tři verze softwaru, software Basic je zdarma ke stažení)

 
Kontakty
GASTRONOX s.r.o.
S. K. Neumanna 756
500 02 Hradec Králové
IČO: 077 61 830
DIČ: CZ07761830
Kontakty
Karel Svoboda, obchodní ředitel
M: 777 99 11 66
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Slávek Hamaďák, jednatel
M: 604 948 329
E: gastronoxsro@gmail.com
Kontakty
Milan Živec, obchodní zástupce
pro Prahu a Střední Čechy
M.: 607 018 769
E: gastronoxsro@gmail.com
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.